Osiedle Goplana – etap F Poznań

Zobacz stronę inwestycji

9 zdjęć
180 mieszkań w etapie F

180 mieszkań w etapie F

Pojemne rowerownie<br>w każdej klatce</br>

Pojemne rowerownie
w każdej klatce

Wygodne balkony, loggie i tarasy

Wygodne balkony, loggie i tarasy

Wewnętrzny, zielony dziedziniec

Wewnętrzny, zielony dziedziniec

Plac zabaw

Plac zabaw

Przy Placu Czekoladowym

Etap F osiedla Goplana zamyka drugi spośród siedmiu kwartałów nowej dzielnicy. Znakiem rozpoznawczym i wspólnym motywem dla całego osiedla Goplana jest zastosowanie na elewacjach cegły. Powtarzające się detale architektoniczne, takie jak szklane tafle na loggiach, cegła w kontrastowych kolorach i stalowe gzymsy podtrzymują linię stylistyczną osiedla, inspirowaną industrialnym klimatem z przeszłości. Lekkości
8-piętrowej bryle dodają przeszklenia i rytmiczny układ loggii, które rozrzeźbiają elewacje grą światła i cienia.

Wraz z budynkiem F na rynek trafi 180 mieszkań o ergonomicznych układach, które zostały docenione przez dotychczasowych nabywców lokali w budynkach A i B. Górne piętra, na których zostaną zlokalizowane większe powierzchnie, będą wyróżnione okładziną o strukturze drewna.

Na styku Jeżyc i Sołacza

Goplana to miks zalet mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanym centrum ze społecznym i kulturalnym potencjałem dzielnicy Jeżyce. Jednocześnie osiedle graniczy z Sołaczem, najpiękniejszą dzielnicą Poznania.

Atrakcyjna secesyjna architektura starych kamienic, całoroczne targowisko na rynku Jeżyckim, sąsiedztwo Teatru Nowego, kina Rialto oraz mnogość urokliwych sklepików i różnorodnych małych knajpek składają się na miejsce do życia o unikalnym charakterze nie tylko na poznańską skalę.