Colian Developer

Colian Developer

Dokumenty Spółki do pobrania:

Dokumenty

COLIAN DEVELOPER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (w skrócie Colian Developer) jest niezależnym deweloperem działającym na rynku polskim, zajmuje się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa wielorodzinnego, budowy obiektów komercyjnych pod wynajem oraz zarządzania nieruchomościami. Siedziba spółki znajduje się na terenie zakładu Kaliszanka w Kaliszu należącego do Colian Sp. z o.o.

Inwestycja w Kaliszu - budowa osiedla mieszkaniowego to flagowy sukces Firmy, gdzie nabywców znalazło łącznie prawie dwieście lokali mieszkalnych. Projektujemy przestrzeń będącą połączeniem funkcjonalności, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Nowatorskie rozwiązania architektoniczne i wysoka jakość wykonania, zostały docenione przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przyznając nam prestiżowy tytuł Mistera Budownictwa w kategorii budownictwa wielorodzinnego za rok 2013.

Na sukces Firmy pracuje zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Naszą misją jest budowa mieszkań z myślą o potrzebach naszych klientów.. Nasz generalny wykonawca to solidna firma z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyła budując kilkanaście tysięcy mieszkań, obiektów sportowych, biur itp.

Jesteśmy spółką należącą w całości do polskiego, lokalnego inwestora, głównego akcjonariusza i Prezesa spółki Colian S.A.. W naszej pracy koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, gdyż wiemy, że dobre relacje biznesowe procentują w przyszłości. Wielu naszych klientów wraca do nas kupując kolejne mieszkania przeznaczając je na wynajem lub inwestycję.