Colian Developer
Etap F już w sprzedaży Osiedle Goplana, Poznań

Opis inwestycji

Atrakcyjna secesyjna architektura starych kamieniczek, całoroczne targowisko na rynku Jeżyckim, sąsiedztwo Teatru Nowego, kina Rialto oraz mnogość urokliwych sklepików i różnorodnych małych knajpek, skupionych wokół ulicy Kościelnej składają się na miejsce do życia o unikalnym charakterze, nie tylko na poznańską skalę.

Wielu osobom marzy się zamieszkanie w centrum tego jeżyckiego świata. Nigdzie nie jest się bardziej w sercu Jeżyc niż na terenie Goplany, u zbiegu ulicy Kościelnej i tunelu pod wiaduktem, który prowadzi do niezwykłej urody parku Sołackiego.

Jednocześnie Jeżyce oferują dogodne połączenia komunikacyjne i piesze z Centrum i Starym Miastem. Spacer ulicą Dąbrowskiego i mostem Teatralnym to jedna z najbardziej efektownych tras spacerowych w Poznaniu.

 

www.osiedlegoplana.plGoplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego, śródmiejskiego osiedla. Pierwszy kwartał stworzony przez bliżniaczą zabudowę budynków A i B został oddany w ręce nowych mieszkańców. Trwa budowa etapu E, a w czerwcu 2022 rozpoczeła się sprzedaż mieszkań w budynku F.

 

Lokalizacja

W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach,  tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.

Standard mieszkań

Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego, śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki.

 

www.osiedlegoplana.pl